Wakefield, Pontefract ve Castleford’un Mayıs seçimlerinde oy verebileceğiniz tüm partiler ve adaylar


Önümüzdeki ay Wakefield genelinde yerel meclis seçimlerinin yanı sıra bir dizi bucak ve kasaba meclisi seçimleri yapılacak.

5 Mayıs’ta tüm koğuşlardaki ana partilerin adayları ve diğer partilerin adaylarının da yarıştığı şehir genelinde seçimler yapılacak. Aynı gün iki farklı belediye meclisi seçimi de yapılıyor.

Yerel seçimlerde, 18 yaşından büyük, Birleşik Krallık, İrlanda, İngiliz Milletler Topluluğu veya AB vatandaşlığına sahip herkesin kendi yerel meclis üyelerine oy vermesine izin verilen herkesle yapılan Parlamento seçimlerinden daha fazla kişinin oy kullanmasına izin verilir. İşte önümüzdeki ay yapılacak seçimlerin tüm koğuşlarının alfabetik sırayla bir listesi, italik olanlar mevcut görevdekiler ve koğuşun yanındaki sayı, kaç sandalyenin seçimle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Wakefield Konseyi

Ackworth, Kuzey Elmsall ve Upton (1)

  • Gabriel, Jody Paul – Yeşil

  • Garbutt, Allan William – İş gücü

  • Higgins, Carol Denise – Özgürlük İttifakı

  • Marshall, Gwen – Bağımsız

  • Pointon, David – Muhafazakar Parti

Airedale ve Feribot Fryston (1)

  • Birdsall, Leah Jade – liberal demokrat

  • Evans, Richard Charles – Tutucu

  • Kennedy, Neil – Bağımsız

  • Scott, Kathryn – İş gücü

Altofts ve Whitwood (1)

  • Salon, Leanne – liberal demokrat

  • Speight, Jacquie – İş gücü

  • Thomas, John Robert – Bağımsız

  • Wright, Barbara Frances – Tutucu

Castleford Central ve Glasshoughton (1)

  • Jeffery, Denise Margaret – İş gücü

  • Phelps, Paul – Yorkshire Partisi

  • Akıllı, Joanne Grace – Tutucu

  • Walton, Janet – liberal demokrat

Crofton, Ryhill ve Walton (1)

  • Ali, Osman – İş gücü

  • Clayton, Connor James – liberal demokrat

  • Newby, Garry – Yeşil

  • Thomas, Çad Ürdün – Tutucu

Tüytaşı (1)

  • Taylor, Dick – Bağımsız

  • Taylor, John Richard – Tutucu

  • Vickers, Steve – İş gücü

Hemsworth (1)

Horbury ve Güney Oset (1)

  • Seyir, Gill – Tutucu

  • Goodair, Mark Andrew – liberal demokrat

  • Kett, Ryan David – Yorkshire Partisi

  • Nicholls Deb – İş gücü

  • Norris, Richard Hargreaves – Yeşil

Knottingley (1)

  • Girt, Robert Peter – liberal demokrat

  • Yeşil, Paul – İş gücü

  • Kirby, Roger John – Tutucu

Normanton (1)

  • Clayton, John Robert – Yeşil

  • Goodall, Deborah – liberal demokrat

  • Hardwick, James Robert – Tutucu

  • Owen, Isabel Martha – İş gücü

  • Parsons, Cliff – Demokrasi ve Özgürlük İttifakı

Oset (1)

  • Dawson, Deborah Louise – Yorkshire Partisi

  • Çiftçi, Nick – Tutucu

  • Khan, Arman – Emek ve Kooperatif Partisi

  • Çavuş, Tony – liberal demokrat

  • Scott, Stephen – Yeşil

Pontefract Kuzey (1)

  • Atha, Sheila Bertha – liberal demokrat

  • Dawson, Chris – Yorkshire Partisi

  • Hyomes, Christopher Rober – Tutucu

  • Tennant, Clive Malcolmİş gücü

  • Tingle, Emma Kay – Yeşil

Pontefract Güney (1)

  • Ayre, George Alexander – İş gücü

  • Craven, James – Yorkshire Partisi

  • Fishwick, Stephanie Grace – Tutucu

  • Hayes, Susan – liberal demokrat

  • Göl, Trevor – Sosyal Demokrat Parti

Güney Elmsall ve Güney Kirkby (1)

  • Bates, Stan – İş gücü

  • Ludewig, Stefan Arnold – Yeşil

  • Ruzvidzo, Perpertua – Tutucu

  • Stevens, Nicky – Bağımsız

Stanley ve Outwood Doğu (1)

  • Copeland, Richard – Yeşil

  • Harvey, Gideon Guohong – Tutucu

  • Hawksley, Brent Andrew – Yorkshire Partisi

  • Usta, Lynn – İş gücü

  • Pollack, Malcolm – liberal demokrat

Wakefield Doğu (1)

  • Eyüp, Yubi – İş gücü

  • Dodgson, Michael – Özgürlük İttifakı

  • Griffiths, Michael – Sendika ve Sosyalist Koalisyon

  • Hannam, Nick – Tutucu

  • Mackintosh Kent, Janet – Yeşil

Wakefield Kuzey (1)

  • Formül, Naeem – Tutucu

  • Mack, Andy – Yorkshire Partisi

  • MacQueen, Joan Mary – liberal demokrat

  • Pickersgill, David – İş gücü

  • Russell, Daniel Mark – Yeşil

Wakefield Kırsal (1)

  • Bryan, Jordan Phillip – İş gücü

  • Davies, Lien Kerry – Özgürlük İttifakı

  • Harvey, Samantha – Tutucu

  • Herdson, David John Rowntree – Yorkshire Partisi

  • Sadler, Karen – Yeşil

Wakefield Güney (1)

  • Ahmet, Nedim – Tutucu

  • Belbin, Paul William – İş gücü

  • Cochran, Daniel Mathieson – Yorkshire Partisi

  • Ebbs, Nigel James – liberal demokrat

  • Holmes, Krys Tal – Yeşil

Wakefield Batı (1)

  • Bentley, Richard Martyn – Yorkshire Partisi

  • Elliott, Lewis Conor – Yeşil

  • Girt-Wilson, Carol Louise – liberal demokrat

  • Haycock, Gaynor Lindsay – Özgürlük İttifakı

  • Swift, Kevinİş gücü

  • Weldon, Laura – Tutucu

Wrenthorpe ve Outwood Batı (1)

  • Ali, Vay – Muhafazakar ve Birlik Partisi

  • De Vere, Natasha Marie – liberal demokrat

  • Çiğler, David Alan – İngiltere Reformu

  • Keskin, Nadiah – İş gücü

  • Stansby, NicBağımsız

  • Thompson, Oliver – Yeşil

Gönderi kaynağı: Bildiğimde




Kaynak : https://247newsaroundtheworld.com/entertainment/all-the-parties-and-candidates-you-can-vote-for-in-wakefield-pontefract-and-castlefords-may-elections/

Yorum yapın